Nie tylko zapewnią domownikom ciepło, ale również będą stanowić niezwykle ozdobny element aranżacji. Kominki kaflowe Zdun tworzone przez naszą firmę wykonujemy niezwykle precyzyjnie z zastosowaniem wszystkich funkcjonalnych rozwiązań. Jednym z efektów tego typu rozwiązań jest długość oddawanego przez nie ciepła, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne.

Dostępne w naszej ofercie modele grzeją całą obudową i są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ płytki klejone są przy pomocy wyłożenia szamotowego. Palenie w tego typu modelach jest bardzo proste, wystarczy ułożyć w nim drewno, następnie ekologiczną podpałkę i szczepki drewna, a następnie podpalić. To niezwykle prosty, a jednocześnie skuteczny sposób.

Kominki kaflowe Zdun poza ciepłem dają użytkownikom również niezwykłą, wręcz magiczną atmosferę, pozwalają się ogrzać i odprężyć po długim dniu lub spacerze na mrozie. Można spędzać przy nich czas w miłym towarzystwie i wsłuchiwać się w odgłosy palonego drewna.

Oferowane przez nas kominki kaflowe Zdun dostępne są w wielu różnych modelach, od tych bardzo prostych, po te wyposażone w różnego rodzaju ozdobniki. Natomiast możliwość wyboru koloru płytek umożliwia odpowiednie dopasowanie ich do danego wnętrza.