Opis produktu

W ofercie uwzględniona jest tylko ten model i w tej konfiguracji (kolor, wzór, wysokość pieca).

Koszt pieca – indywidualna wycena proszę zapytać o ofertę
Obudowa kaflowa w kolorze czerwień ognista połysk z efektami palenisko stalowo – szamotowe „Z1” ze szczelną komorą spalania z bardzo dużą pojemnością akumulacji z dopalaniem gazów,poczwórny deflektor grubości 6,5 cm, komora rozprężna gazów, utrzymywanie temperatury do 15 h, system czystej szyby, obecnie najlepsze palenisko oferowane w kraju w tym przedziale cenowym.
Obudowa kaflowa wykonana jest ręcznie metodą panelizacji, jest to nowoczesna metoda zduńska stosowana na zachodzie. Kafle w kolorze czerwień ognista połysk z efektami. W tej realizacji zostały użyte kafle gładkie oraz narożne ozdobne z delikatnymi dekorami góra dół co daje nam subtelny wygląd całego kominka. Istnieje możliwość zamiany kafli na kafle brama lub talerz oraz kolorystyki kafli Kafle użyte pochodzą z Polskiej kaflarni z długoletnią tradycją i bardzo dobrą jakością. Do obudowy zostało użyte palenisko „Z1” o mocy grzewczej od 4,5-14 KW
z wyłożeniem szamotowym, systemem czystej szyby, z podłączeniem powietrza z zewnątrz, przystosowane do domów z rekuperacją, z rewelacyjnym systemem dopalania gazów, poczwórny deflektor grubości 6,5 cm, komora gazów rozprężna, waga paleniska to około 400 kg możliwość dołożenia dodatkowej masy akumulacyjnej, na wierzch paleniska jak również dostawienie kanałów akumulacyjnych, które można umieścić w pokoju obok, tworząc dodatkowy piec.
Zastosowanie tego paleniska daje nam efekt pieca, dodatkową zaletą jest możliwość rozprowadzenia ciepła do innych pomieszczeń.
Zalecane przez mistrza zduńskiego.
Oferowana cena dotyczy montażu obudowy kaflowej u klientów indywidualnych w budynkach mieszkalnych nie przekraczających 300 m 2 lub mieszkaniach nie przekraczających 150 m 2 .
Stawka VAT 8 % cena brutto.
Podana cena zawiera:
* obudowa kaflowa wraz ze złożeniem i montażem u klienta (wariant dostawiony do tylnej ściany)
* izolacja ściany kominowej,
* montaż wkładu,
* rura spalinowa wraz z przyłączeniem,
* powyżej 50 km od siedziby firmy do ceny trzeba doliczyć koszt dojazdu